Aktuálně

OK HOLDING Bulletin 03/20189.7.2018

Nový OK HOLDING Bulletin 03/2018.

Zdroj: okgroup.cz

Eurovalley na motorkách střední Amerikou27.6.2018

Cestu z Panamy do Mexika jsme projeli na motorkách sice jen jako nálepky s logem Eurovalley, ale v myšlenkách jsme byli tam... protože to byla úžasná cesta, úžasná myšlenka a úžasní kluci, kteří ji podnikli. Jak to všechno vlastně vzniklo?

Gulášfest - firemní teambuilding Eurovalley21.6.2018

Vaření guláše jsme jednou zkusili. A pak už nás to nepustilo. Proč vaříme guláš pro sebe i naše klienty?

OK GROUP: Certifikace – rozvoj služeb klientům22.5.2018

Společnost OK GROUP a.s. neustále rozšiřuje rozsah poskytovaných služeb s cílem dosáhnout maximálního komfortu svých klientů. Proto před nedávnem zahájila úzkou spolupráci s pražskou pobočkou největší světové certifikační, inspekční, verifikační a testovací společností SGS Czech Republic, s.r.o.

Zdroj: opojisteni.cz

Eurovalley a odbornost v korporátním pojištění23.4.2018

Na konci roku 2017 se uskupení OK HOLDING rozrostlo o makléřskou společnost Eurovalley. Zaměřili jsme se na některá marketingová sdělení, která Eurovalley uvádí na svém webu a na jejich obsah jsme se vyptali jednatele a obchodního ředitele společnosti, Luďka Petera. 

Zdroj: opojisteni.cz

Eurovalley, OK HOLDING a veřejné zakázky19.2.2018

Když na sklonku loňského roku došlo k propojení makléřské společnosti Eurovalley s poradenskou a makléřskou skupinou OK HOLDING, jedním ze silných společných témat byly zprostředkovatelské služby pro veřejné zadavatele a poradenství při sjednávání pojištění formou veřejné zakázky. 

Zdroj: opojisteni.cz

OK HOLDING Bulletin 02/20181.2.2018

Nový OK HOLDING Bulletin 02/2018.

Zdroj: okgroup.cz

Štefan Tillinger: OK HOLDING se připravuje na expanzi1.2.2018

Na finančním trhu vznikla silná skupina – OK HOLDING, která velmi rychle roste, jak v obratu, tak v počtu společností a aktivit, které zaštiťuje. Sešli jsme se se Štefanem Tillingerem, který je v rámci tohoto uskupení zodpovědný za strategii rozvoje.

Zdroj: opojisteni.cz

OK PROFIT: Investiční poradenství na nejvyšší úrovni22.1.2018

V rámci uskupení OK HOLDING vznikla koncem roku 2017 nová společnost OK PROFIT a.s. Založení této společnosti je dalším důležitým krokem, který uskupení OK HOLDING pomůže k dosažení strategického cíle – poskytovat svým klientům skutečně komplexní finanční služby.

Zdroj: opojisteni.cz
Vstup pro klienty
zapomněl(a) jsem heslo