Aktuálně

Vzniká nový lídr pojistného trhu "Generali Česká pojišťovna"8.10.2019

Nová společnost Generali Česká pojišťovna vznikne k datu 21.12.2019. Po tomto datu budete moci sjednávat výhradně produkty z portfolia nové společnosti a veškerá dokumentace musí být již s údaji a designem nové společnosti. Prakticky to znamená, že po tomto datu nesmí vstoupit v platnost žádná smlouva společnosti Česká pojišťovna, Generali pojišťovna a Česká pojišťovna Zdraví. Z těchto důvodů bude v průběhu 4.Q. 2019 docházet k určitým úpravám ve sjednávání jednotlivých produktů. 

Autonehody v zahraničí a jejich řešení7.10.2019

Pojistnou událost v zahraničí zažila řada našich klientů, a to i v případě, kdy autonehodu na evropských či jiných silnicích nezavinili, škodu nakonec uhradili ze svého, nebo z havarijní pojistky, přestože díky povinnému ručení by nezaviněná nehoda neměla poškozeného stát nic.

Trendy v pojistných podvodech4.10.2019

Přijít si k penězům pojistným podvodem je značné riziko. Pojišťovny hlásí, že se jim daří odhalovat stále víc případů, v nichž jde mnohdy o vysoké částky. Loni detektivové pojišťoven rozkryli 10 325 podezřelých pojistných událostí a odhalili podvody v hodnotě dosahující téměř 1,3 miliardy korun.

Odškodnění v důsledku dopravní nehody26.9.2019

Výši odškodného za autonehodu často podceňujeme. Ve většině případů poškození mnohdy ani neví, na co mají nárok. Co vše je nám viník dopravní nehody povinen uhradit, přiblížíme na konkrétním případu, který společnost Eurovalley řešila:

Pojištění majetku a nastavení pojistných částek16.9.2019

Současná praxe ukazuje, že řada lidí, ale i firem v případě majetkové pojistné události tratí peníze kvůli podpojištění. Důvodem je raketový vzestup cen stavebních prací a také obecně stoupající cenová hladina, tedy důvody na straně ekonomického vývoje. Pokud k tomu přidáme staré pojistné smlouvy, u nichž od chvíle jejich uzavření nedošlo klientem ani jejich makléřem k aktualizaci hodnoty pojištěného majetku a úpravě pojistné částky, je taková pojistná ochrana více než nedostatečná a finanční náhrada za případnou škodu může být proti skutečnosti opravdu výrazně nižší.

Veřejné zakázky v kostce9.9.2019

Problematika veřejných zakázek je velkým tématem pro téměř každého zadavatele a způsobuje nejednu vrásku na čele všem kompetentním osobám. Příčiny lze spatřovat v sílící konkurenci dodavatelů, kteří v mnohých případech využívají svých možností a napadají některé vypsané veřejné zakázky, a to v mnoha ohledech. 

Požár Notre-Dame: Jak pojistit nepojistitelné4.9.2019

Nikoho nenechá v klidu pohled na světoznámou katedrálu Notre-Dame, které ze střechy šlehají plameny. A děje se to teď, jednoho pondělí letos v dubnu, ne kdysi, ve středověku, kdy neměli hasiče, sprinklery, krizové plánování a další naše dnešní opory.

Ať už na sebe akutní hrůzu okamžiku necháme působit jakkoli dlouho, následovat budou otázky: Co se teď stane? Kdo zaplatí opravu? Má na to vůbec někdo? A co to vlastně znamená, když se má opravit něco, co je výjimečné tím, že to bylo původní a jedinečné?

OK HOLDING Bulletin - Zemědělský speciál 201926.8.2019

OK HOLDING Bulletin - Zemědělský speciál 2019

Zdroj: okgroup.cz

OKG - Výlov Horního Louckého rybníka 201926.8.2019

Společnost OK Group a.s. pořádá již tradiční výlov Horního Louckého rybníka v obci Louka (okr.Blansko), který se uskuteční 19.10.2019 od 10 do 14 hod.

Zváni jsou také Vaši rodinní příslušníci. Připraveny pro Vás budou i letos výborné rybí speciality a odnesete si také šupinatý dárek. Výlov se uskuteční za každého počasí.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Mapu se označením místa výlovu naleznete v přiložené pozvánce.

Komunikační interface pro naše klienty16.8.2019

Naši klienti jsou úspěšní, a to jak z pohledu České republiky, tak i celosvětově. V oborech, ve kterých podnikají, dosahují vynikající úrovně. To má však za následek chronický nedostatek času, který významně omezuje možnost se ke každému obchodnímu jednání osobně sejít – což platí i pro projednávání záležitostí řízení rizik, které s klienty projednáváme my.

Rizika zdravotnických zařízení a cenový vývoj jejich pojištění9.8.2019

Zdravotnická zařízení mají svá specifická rizika spočívající v kumulaci specifických zdravotnických zařízení a ve složitosti postupů péče o zdraví a záchranu života, kde může být jakákoliv chyba fatální.

OK HOLDING Bulletin 03/201924.7.2019

OK HOLDING Bulletin 03/2019

Zdroj: okgroup.cz

OK HOLDING Bulletin 02/20197.5.2019

OK HOLDING Bulletin 02/2019

Zdroj: okgroup.cz

OK HOLDING Bulletin 01/20199.1.2019

Nový OK HOLDING Bulletin 01/2019.

Zdroj: okgroup.cz

Zelňačka Velké Bílovice 201822.10.2018

Vážení obchodní partneři, kolegové a přátelé,

šéfkuchař týmu EUROVALLEY si Vás tímto dovoluje pozvat na 9. ročník akce Soutěž ve vaření zelňačky před kulturním domem ve Velkých Bílovicích.

Víno jako dárek? Jedině s příběhem.12.10.2018

Blíží se čas vánoční a mnohý obchodník nebo marketér si láme hlavu, jakým dárkem potěšit své klienty. Všechny tradiční dárky již prošly rukama několikrát ve všech směrech a těžko se hledá něco originálního, co by naklonilo klienta na obchodníkovu stranu.

OK HOLDING Bulletin 04/20181.10.2018

OK HOLDING Bulletin 04/2018 s článkem Eurovalley na motorkách střední Amerikou, článkem o tom, co nás čeká v rámci nového zákona ZoDP, IDD apod.

Zdroj: okgroup.cz

Pojištění kolem světa, které nebylo potřeba18.9.2018

Setkáváme se dnes po 2 letech s Vojtou Lavickým, motorkářem, který si splnil svůj dětský sen stát se cestovatelem a objel na motorce celý svět společně s partnerkou Mirkou. Cesta trvala téměř dva roky, najeli při ní 65.000 kilometrů, zažili krásné okamžiky i společné těžké chvíle. Zvládli to. Mirka je první Češka, která takovou cestu na motorce podnikla (více na www.jedemkolem.cz).

Eurovalley zajišťovalo pro oba speciální cestovní pojištění, které muselo umět celosvětově pokrýt rizika v podstatě extrémních sportů. Rizika, která mohla nastat daleko od jakékoliv civilizace, v rozlehlých stepích i horách přesahujících čtyři tisíce metrů, v oblastech dosažitelných jen velmi těžko prostupným terénem. Dnes tedy máme možnost nakouknout lehce pod pokličku a ověřit si, zda pojištění mělo smysl.

OK HOLDING Bulletin 2018 - zemědělský speciál23.8.2018

OK HOLDING Bulletin 2018 - zemědělský speciál.

Zdroj: okgroup.cz

Řízení rizik investičních projektů14.8.2018

O investicích se mluví neustále – stát jich dle některých realizuje málo, do infrastruktury jdou pomalu, za některé investiční projekty se za dramatických okolností vracejí dotace. V Eurovalley, makléřské společnosti se zaměřením na průmyslové klienty, ale o investicích uvažujeme vždy jako o nové příležitosti. A naším úkolem je, dle našeho motta, následovat klienty – investory na jakékoliv cestě a podpořit je ve zdolávání všech překážek, které se na ní vyskytnou. Za dlouhá léta naší praxe máme v oblasti investic mnoho zkušeností a o balíčku služeb, který jsme na jejich základě vypracovali, je i tento článek.

Zdroj: opojisteni.cz

Klíč k úspěchu? Nezapomínat na klienta jen proto, že vše funguje8.8.2018

Cílem společnosti OK GROUP je především spokojený klient, a proto je nutné spolupráci s ním vždy rozvíjet. Slyšela jsem i názor, že je potřeba nejvíce investovat do vztahu, který nefunguje. Já si ale myslím, že bezproblémový klient si zaslouží stejnou, ne-li větší dávku energie. Právě proto, že je bezproblémový a spolupráce bývá obvykle i dlouhodobá, je nutné o tyto klienty náležitě pečovat a hýčkat si vzájemnou důvěru.

Zdroj: opojisteni.cz

Whiplash: Skryté nebezpečí dopravních nehod8.8.2018

Někdo z vás se možná již s názvem whiplash (v překladu šlehnutí bičem) setkal v souvislosti s dopravní nehodou a následným uplatněním nároku pasažérů poškozeného vozidla. Možná jste zaznamenali případy, kdy se především u zahraničních škod následně objeví pět poškozených s tzv. krunýřem na krku uplatňující nemalou škodu, a to i u škod, kdy došlo pouze k tzv. drcnutí do předchozího vozidla, a po nehodě si nikdo na zdravotní problémy nestěžoval.

Zdroj: opojisteni.cz

OK HOLDING Bulletin 03/20189.7.2018

Nový OK HOLDING Bulletin 03/2018.

Zdroj: okgroup.cz

Eurovalley na motorkách střední Amerikou27.6.2018

Cestu z Panamy do Mexika jsme projeli na motorkách sice jen jako nálepky s logem Eurovalley, ale v myšlenkách jsme byli tam... protože to byla úžasná cesta, úžasná myšlenka a úžasní kluci, kteří ji podnikli. Jak to všechno vlastně vzniklo?

Gulášfest - firemní teambuilding Eurovalley21.6.2018

Vaření guláše jsme jednou zkusili. A pak už nás to nepustilo. Proč vaříme guláš pro sebe i naše klienty?

OK GROUP: Certifikace – rozvoj služeb klientům22.5.2018

Společnost OK GROUP a.s. neustále rozšiřuje rozsah poskytovaných služeb s cílem dosáhnout maximálního komfortu svých klientů. Proto před nedávnem zahájila úzkou spolupráci s pražskou pobočkou největší světové certifikační, inspekční, verifikační a testovací společností SGS Czech Republic, s.r.o.

Zdroj: opojisteni.cz

Eurovalley a odbornost v korporátním pojištění23.4.2018

Na konci roku 2017 se uskupení OK HOLDING rozrostlo o makléřskou společnost Eurovalley. Zaměřili jsme se na některá marketingová sdělení, která Eurovalley uvádí na svém webu a na jejich obsah jsme se vyptali jednatele a obchodního ředitele společnosti, Luďka Petera. 

Zdroj: opojisteni.cz

Eurovalley, OK HOLDING a veřejné zakázky19.2.2018

Když na sklonku loňského roku došlo k propojení makléřské společnosti Eurovalley s poradenskou a makléřskou skupinou OK HOLDING, jedním ze silných společných témat byly zprostředkovatelské služby pro veřejné zadavatele a poradenství při sjednávání pojištění formou veřejné zakázky. 

Zdroj: opojisteni.cz

OK HOLDING Bulletin 02/20181.2.2018

Nový OK HOLDING Bulletin 02/2018.

Zdroj: okgroup.cz

Štefan Tillinger: OK HOLDING se připravuje na expanzi1.2.2018

Na finančním trhu vznikla silná skupina – OK HOLDING, která velmi rychle roste, jak v obratu, tak v počtu společností a aktivit, které zaštiťuje. Sešli jsme se se Štefanem Tillingerem, který je v rámci tohoto uskupení zodpovědný za strategii rozvoje.

Zdroj: opojisteni.cz

OK PROFIT: Investiční poradenství na nejvyšší úrovni22.1.2018

V rámci uskupení OK HOLDING vznikla koncem roku 2017 nová společnost OK PROFIT a.s. Založení této společnosti je dalším důležitým krokem, který uskupení OK HOLDING pomůže k dosažení strategického cíle – poskytovat svým klientům skutečně komplexní finanční služby.

Zdroj: opojisteni.cz
Vstup pro klienty
zapomněl(a) jsem heslo