cz

Kariéra - Key Account Manager Eurovalley

Co vás čeká

Práce v dynamickém kolektivu v jednoduché firemní struktuře. Výrazně samostatná práce pod přímým vedením obchodního ředitele. Společně dohodnout obchodní plán, potřebné kroky. Telefonování, mailování, komunikace. Vyjednávání s klienty i pojišťovnami. Práce s rizikem klienta. Odborné vzdělávání.

Budeme sledovat, jak se k nám hodíte a jak mezi nás zapadnete.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Odborné věci se naučíte "za pochodu". Za standardní považujeme, že umíte pracovat s počítačem, s programy skupiny Microsoft (Outlook, Excel, Word, Powerpoint) a s internetem (velká část aplikací a zdroje informací je na internetu). Pokud však zkušenosti z pojišťovnictví a obchodu máte, je to velkou výhodou.

Oceňujeme loajálnost a zodpovědný přístup k práci.

Nebojíte se zvednout telefon a zavolat i na studený kontakt. Máte své nápady, jak dosáhnout dohodnutého cíle.

Týmový hráč, který je ochoten pomoci i ostatním stejně jako se nebojí požádat tým o spolupráci na svém projektu.

Řidičák snad ani nezmiňuji, klienti sice občas přijedou i k nám, ale často jezdíme za nimi.

Výhodou bude, pokud budete umět / mít

Umět hrát badminton je velká výhoda.

Pozitivní přístup, dobrá nálada a úsměv.

Co vám můžeme nabídnout

Zázemí jedné z nejsilnějších pojišťovacích skupin v ČR (OK HOLDING).

Dynamický mladý kolektiv se zkušenostmi z mezinárodního obchodu, kde můžete výrazně profesně růst.

Dobrá parta lidí, kteří táhnou za jeden provaz, mají pozitivní přístup, dobrou náladu a většinou úsměv na tváři.

Možnost dalšího rozvoje dovedností a odbornosti a změna pracovní pozice v rámci firmy nebo skupiny.

Nesledujeme dovolenou a sick days, důležitá je pro nás odvedená práce.

Obor

  • Obchod
  • Bankovnictví a finanční služby
  • Pojišťovnictví

Profese

  • mix obchodníka a administrativního pracovníka s převahou obchodních dovedností (vždyť o peníze jde až na prvním místě)
  • pojišťovací makléř

Místo pracoviště

V tuto chvíli máme zájem o šikovné obchodníky do tří poboček - Brno, Praha, Ostrava

Kontaktní osoba

Jakub Šimonovský, js@eurovalley.cz, 608 888 479

Vstup pro klienty
zapomněl(a) jsem heslo