cz

Podpojištění – dva možné pohledy5.10.2022

Stalo se Vám, že pojišťovna krátila pojistné plnění a důvodem bylo právě podpojištění? Výpočet pojistného plnění v případě podpojištění by měl být jednoduchou úlohou navíc postupující podle zákona. Ve skutečnosti však závisí na právním výkladu, který může být u každé pojišťovny odlišný.

Eurovalley TV: Problematika zajištění26.9.2022

V dalším díle naší Eurovalley TV se zabýváme problematikou zajištění. Jak celá věc funguje Vám představí náš obchodní ředitel Ing. Luděk Peter, MBA.

Pojištění profesní odpovědnosti12.9.2022

Pojištění profesní odpovědnosti slouží profesím pro jejichž výkon je potřeba mít speciální vzdělání, oprávnění, zkušenosti, případně profesím, kdy povinnost nahradit škodu či újmu je spojená s duševní činností.

Audit pojistných smluv – hledání úspory v oblasti pojištění31.8.2022

V souvislosti s aktuální situací, kdy míra inflace roste, ceny energií stoupají závratně nahoru a válka na Ukrajině přináší nespočet problému, jsou společnosti nuceny reorganizovat svůj rozpočet a hledat kde ušetřit. Velká úspora je realizovatelná právě na poli pojištění.

Pozor na kybernetická rizika22.8.2022

Ruská invaze na Ukrajinu otřásla i světem pojištění. Mimo jiné vede totiž ke zvýšení pravděpodobnosti kybernetických útoků a s tím ke zdražení sazeb pojištění a zmenšování rozsahu pojistné ochrany v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Pojištění požárů a živelních událostí9.8.2022

Nedávná událost požáru Národního parku v Českém Švýcarsku poukázala na nutnost dbát zvýšenou pozornost dřevinám a lesním porostům. V souvislosti s dlouhotrvajícím suchem a změnou klimatu, by zastupitelé měst a obcí měli vidět správné pojištění těchto ploch jako nezbytné.

Pojištění vozidel - asistenční služby27.7.2022

Jakou si vybrat asistenční službu? Stačí Vám základní verze služeb nebo naopak potřebujete pro své potřeby služby rozšířené?  To se dozvíte v dalším dílu o pojištění vozidel.

Solární panely a jejich riziko25.7.2022

Nedávno jsme na našem blogu publikovali článek o fotovoltaických elektrárnách a jejich úskalích. Jde hlavně o zvýšené riziko, které s sebou elektrárny přinášejí. Nedávná nehoda solárních panelů v Praze mluví za vše.

Pokud hledáte partnera pro problematiku pojištění fotovoltaických elektráren, neváhejte se obrátit na Eurovalley. Našich 28 let zkušeností jsou Vám k dispozici.

Zdroj: novinky.cz

Eurovalley TV: Flotilové pojištění vozidel19.7.2022

Pokračování naší série. Tentokrát rady a tipy z oblasti flotilového pojištění vozidel.

 

Pojištění kybernetických rizik14.7.2022

S rozšiřováním informačních a komunikačních technologií vzrůstá i riziko jejich napadení a poškození či zneužití získaných informací. Více se dozvíte v článku, který byl publikován v časopise Českého statistického úřadu.

Pokud potřebujete pojistit kybernetická rizika, neváhejte se na nás obrátit.

Zdroj: opojisteni.cz
12345678910 ...  13
Vstup pro klienty
zapomněl(a) jsem heslo