cz

Reference našich klientů29.6.2022

Velice nás potěšilo, jakou odezvu jsme obdrželi od našich klientů k firemnímu výročí. Je to pro nás veliká radost a potvrzení, že děláme naši práci správně. Níže několik citací našich klientů.

Mockrát všem děkujeme!

10 let společnosti Eurovalley15.6.2022

Společnost Eurovalley slaví kulaté narozeniny. Je pro mě milou povinností ohlédnout se do minulosti a shrnout co se nám za deset let existence podařilo i co jsme se jako firma naučili.

Eurovalley TV: Pojištění vozidel8.6.2022

Co je to nejdůležitější při pojištění vozidla?

Rozhodujícím faktorem by totiž neměla být jen cena…

Pojištění vozidel Vám představí Key Account Manager Lenka Němcová.

Riziko, pohled na pojištění a škody na fotovoltaických elektrárnách31.5.2022

S příchodem střešních fotovoltaických elektráren a povinností je od roku 2029 mít instalovány na každé nové stavbě přichází řada úskalí. Zejména se jedná o změnu pojištěného rizika objektu, na kterém budou fotovoltaické panely nainstalovány.

Eurovalley TV: Exportéři 3/3 - Společná havárie11.5.2022

Institut společné havárie. Co to znamená a jak to funguje vysvětluje v posledním dílu o pojištění přepravy Key Account Manager, Mgr. Jakub Tuček.

Eurovalley TV: Exportéři 2/3 - Omezení odpovědnosti dopravce4.5.2022

Druhá část o pojištění českých exportérů. Konkrétněji o omezení odpovědnosti dopravce. Téma prezentuje Key Account Manager Mgr. Jakub Tuček.

Eurovalley TV: Exportéři 1/3 - Úvod do pojištění přeprav26.4.2022

Dalším z témat, které Vám chceme přiblížit je pojištění českých exportérů. Jak celá tato oblast funguje, představí v trojdílném cyklu Key Account Manager Mgr. Jakub Tuček.

Kreml zakázal pojišťovací a zajišťovací operace s nepřátelskými státy7.4.2022

Vojenský konflikt na Ukrajině tvrdě dopadl na pojištění a zajištění. Prezident Vladimír Putin totiž dvacátý den po zahájení invaze podepsal zákon, který zakazuje ruským pojistitelům realizovat transakce s pojistiteli, zajistiteli a makléřskými firmami z nepřátelských států. Více se dozvíte v článku na odkaze.

Zdroj: opojisteni.cz

Brněnské nemocnici jsme darovali 200 000 Kč na efektivnější testování. Jak pomůžeme té vaší?7.4.2022

Když můžeme, pomůžeme – naposledy jsme podpořili dvěmi sty tisíci korunami Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně. Peníze použijí třeba na nákup přístrojů pro rychlejší a přesnější vyhodnocování testů na C-19. Je to i váš případ? Možná máme řešení i pro vás.

Finanční pomoc Eurovalley Ukrajině17.3.2022

Vyjadřujeme podporu Ukrajině. Přidejte se společně s námi i Vy. Prostřednictvím webových stránek Masarykovy univerzity MUNI POMÁHÁ můžete darovat libovolnou finanční pomoc.

 

12345678910 ...  13
Vstup pro klienty
zapomněl(a) jsem heslo