cz

Řízení rizik investičních projektů14.8.2018

O investicích se mluví neustále – stát jich dle některých realizuje málo, do infrastruktury jdou pomalu, za některé investiční projekty se za dramatických okolností vracejí dotace. V Eurovalley, makléřské společnosti se zaměřením na průmyslové klienty, ale o investicích uvažujeme vždy jako o nové příležitosti. A naším úkolem je, dle našeho motta, následovat klienty – investory na jakékoliv cestě a podpořit je ve zdolávání všech překážek, které se na ní vyskytnou. Za dlouhá léta naší praxe máme v oblasti investic mnoho zkušeností a o balíčku služeb, který jsme na jejich základě vypracovali, je i tento článek.

Zdroj: opojisteni.cz

Klíč k úspěchu? Nezapomínat na klienta jen proto, že vše funguje8.8.2018

Cílem společnosti OK GROUP je především spokojený klient, a proto je nutné spolupráci s ním vždy rozvíjet. Slyšela jsem i názor, že je potřeba nejvíce investovat do vztahu, který nefunguje. Já si ale myslím, že bezproblémový klient si zaslouží stejnou, ne-li větší dávku energie. Právě proto, že je bezproblémový a spolupráce bývá obvykle i dlouhodobá, je nutné o tyto klienty náležitě pečovat a hýčkat si vzájemnou důvěru.

Zdroj: opojisteni.cz

Whiplash: Skryté nebezpečí dopravních nehod8.8.2018

Někdo z vás se možná již s názvem whiplash (v překladu šlehnutí bičem) setkal v souvislosti s dopravní nehodou a následným uplatněním nároku pasažérů poškozeného vozidla. Možná jste zaznamenali případy, kdy se především u zahraničních škod následně objeví pět poškozených s tzv. krunýřem na krku uplatňující nemalou škodu, a to i u škod, kdy došlo pouze k tzv. drcnutí do předchozího vozidla, a po nehodě si nikdo na zdravotní problémy nestěžoval.

Zdroj: opojisteni.cz

OK HOLDING Bulletin 03/20189.7.2018

Nový OK HOLDING Bulletin 03/2018.

Zdroj: okgroup.cz

Eurovalley na motorkách střední Amerikou27.6.2018

Cestu z Panamy do Mexika jsme projeli na motorkách sice jen jako nálepky s logem Eurovalley, ale v myšlenkách jsme byli tam... protože to byla úžasná cesta, úžasná myšlenka a úžasní kluci, kteří ji podnikli. Jak to všechno vlastně vzniklo?

Gulášfest - firemní teambuilding Eurovalley21.6.2018

Vaření guláše jsme jednou zkusili. A pak už nás to nepustilo. Proč vaříme guláš pro sebe i naše klienty?

OK GROUP: Certifikace – rozvoj služeb klientům22.5.2018

Společnost OK GROUP a.s. neustále rozšiřuje rozsah poskytovaných služeb s cílem dosáhnout maximálního komfortu svých klientů. Proto před nedávnem zahájila úzkou spolupráci s pražskou pobočkou největší světové certifikační, inspekční, verifikační a testovací společností SGS Czech Republic, s.r.o.

Zdroj: opojisteni.cz

Eurovalley a odbornost v korporátním pojištění23.4.2018

Na konci roku 2017 se uskupení OK HOLDING rozrostlo o makléřskou společnost Eurovalley. Zaměřili jsme se na některá marketingová sdělení, která Eurovalley uvádí na svém webu a na jejich obsah jsme se vyptali jednatele a obchodního ředitele společnosti, Luďka Petera. 

Zdroj: opojisteni.cz

Eurovalley, OK HOLDING a veřejné zakázky19.2.2018

Když na sklonku loňského roku došlo k propojení makléřské společnosti Eurovalley s poradenskou a makléřskou skupinou OK HOLDING, jedním ze silných společných témat byly zprostředkovatelské služby pro veřejné zadavatele a poradenství při sjednávání pojištění formou veřejné zakázky. 

Zdroj: opojisteni.cz

OK HOLDING Bulletin 02/20181.2.2018

Nový OK HOLDING Bulletin 02/2018.

Zdroj: okgroup.cz
Vstup pro klienty
zapomněl(a) jsem heslo