cz

Poslání EUROVALLEY: Smysluplné a funkční pojistné řešení – nebo nic

Níže najdete několik základních pravidel, které řídí naše kroky i uvažování při práci pro každého našeho klienta. Pokud ještě naším klientem nejste, ale zalíbí se vám, co se dočtete, rádi vás poznáme. Ideálně osobně – a raději dřív než pět minut po dvanácté, kdy už budete mít boty plné vody.

 

 • VE STÍNU, ALE NA STRANĚ DOBRA
  Chceme pomáhat při stabilizaci rozkolísaného světa a stát se Batmanem českého pojišťovnictví. Čím složitější riziko, tím zajímavější výzva pro nás. Roli padouchů s radostí přenecháme jiným, my i naši klienti jsme na straně dobra. Slávu ani pocty nehledáme, mnohem víc nás těší spokojený klient.
   
 • ÚČINNĚJŠÍ NEŽ STILNOX
  Klidně probdíme celou noc, aby naši klienti mohli klidně spát. Klientům vždy navrhujeme výhradně ekonomicky smysluplná a funkční pojištění. Vše ostatní je pro nás kulhající kompromis.
   
 • ZNÁME SVÉ MÍSTO
  Jsme loajální a vždy na straně klienta. Při řešení pojistné události máte díky EUROVALLEY na své straně odborníka, který zajde ještě o kousek dál, než jste zřejmě zvyklí: Kromě specifikace škod na majetku vám rádi vyčíslíme i ušlý zisk nebo ztrátu dobré reputace – i tu lze vyčíslit a od pojistitele požadovat náhradu.
   
 • NASLOUCHÁME, PAK SE PTÁME
  Upřímně, nechceme pracovat s každým, kdo jde náhodou kolem. Nezaměřujeme se totiž na kvantitu, ale na kvalitu poskytované služby (jsme asi trochu staromódní). Na každého klienta si vždy vytvoříme dostatek času. Jen tak s ním můžeme navázat opravdový vztah a vzájemně se otevřít. To je nezbytné pro pochopení důležitých souvislostí jeho byznysu, specifických rizik, situace, hodnot a očekávání. V opačném případě nejsme schopni nabídnout optimální pojistné řešení, ale pouze tabulkové. To dokáže každý druhý. A takoví my být opravdu nechceme.
   
 • CELÝ NÁKUP NA JEDNOM MÍSTĚ
  Kromě vlastního pojištění nabízíme doslova pod jednou střechou i doplňkové, související služby – na přání klienta zajistíme sanační či stavební firmy, právnický servis i právní poradenství pro jednotlivé světové trhy, což ocení zejména exportéři. Tyto služby konkurence většinou nenabízí. My ale víme, že celek tvoří detaily. I kvůli nim s námi spokojení klienti zůstávají.

Naše vize: Kde chceme být a jak vypadá svět podle EUROVALLEY

Naše skutky se řídí vizí světa, k níž se každodenně posouváme konkrétními činy. Počítá se vše, velké věci i malé detaily. Nemáme problém žít v rozkolísaném světě – naopak, jsme v něm jako doma a pomáháme ho stabilizovat. Pokud s naší vizí souzníte, je to znamení, že případná spolupráce obohatí obě strany a všem zúčastněným přinese ovoce.
 

 • PRVNÍ VOLBA VE FIREMNÍM POJIŠŤOVNICTVÍ
  Chceme být první volbou pro firemní klienty, kteří vyžadují funkční a neprůstřelné pojištění rizik. A kteří raději než s neosobními korporáty spolupracují se sice menší, zato akční a rychlou firmou, která reaguje na společenské i ekonomické změny do druhého dne, a klientovu věc bere za svou.
   
 • ORIGINALITA A FUNKČNOST
  Pojištění je pro nás uměleckým dílem. Bez ironie. Každé pojištění z naší dílny je unikát. Funkční originality dosahujeme novým úhlem pohledu, otevřenou myslí a důkladnou znalostí oboru. A právě tento odlišný přístup klientům nabízíme, aby z pojištění získali maximum.
   
 • DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE
  Nekonečný růst je nesmysl a nebezpečná iluze. Namísto kobercových náletů na český pojišťovnický trh se raději naplno věnujeme klientům, kteří už jsou s námi dlouhou dobu. A kteří s námi právě proto zůstávají. Pokud jde o nové klienty, vybíráme si ty, kteří souzní s našimi hodnotami a způsobem práce. Jednou z nich je právě dlouhodobá spolupráce založená na vzájemném poznání a dobrých vztazích.
   
 • JSME SAMI SEBOU
  Nezodpovídáme se třetím stranám, nemáme investory. Proto si můžeme dovolit luxus: Poskytovat všem klientům bez výjimky skutečně funkční a ekonomicky výhodná řešení. Nejsme korporace, jejich manýry nevedeme. O odborných záležitostech mluvíme běžnou řečí a nemlžíme, nemateme klienty (ani sami sebe) korporátním newspeakem. Rádi se s vámi potkáme v luxusní zasedačce na nejvyšší úrovni i ve vinném sklípku (to už bez kravaty).
Vstup pro klienty
zapomněl(a) jsem heslo