OK HOLDING Bulletin 01/202020.1.2020

OK HOLDING Bulletin 01/2020

Zdroj: okgroup.cz

Soutěž krásy: Které firmy mají nejlepší aplikace pro poradce?4.12.2019

Aplikace OK HOLDING, kterou prezentovali naši kolegové z OK KLIENT se stala vítězem dalšího kola Soutěže krásy.
Bylo prezentováno šest zajímavých aplikací, které mají za cíl usnadnit práci finančním poradcům.

Zdroj: poradci-sobe.cz

Generali: Kuny a hlodavci překousali kabely téměř každému třetímu řidiči4.12.2019

Čerstvý průzkum pojišťovny Generali ukázal, že překousání kabelů v motoru zažilo na vlastní kůži už 30 % českých řidičů. Řidiči mohou poškození svých aut zvířaty hradit ze svého autopojištění. „Řešení jsou dvě – buď uplatnit nárok z allriskového havarijního pojištění, nebo využít speciálního připojištění. To si u nás mohou motoristé pořídit k povinnému ručení. Kryje škody způsobené nejen kunami nebo hlodavci. Připojištění se totiž vztahuje na poškození od jakéhokoliv zvířete,“ popisuje Miroslav Matějka, manažer pojištění motorových vozidel v Generali.

Zdroj: opojisteni.cz

Kooperativa: Vyšší limity plnění v povinném ručení nabídnou zajímavé benefity4.12.2019

Rozsáhlé vylepšení pojištění motorových vozidel NAMÍRU připravila pro letošní podzim pojišťovna Kooperativa. Rozšířila se také nabídka volitelných připojištění o unikátní pojištění VÝMOL.

Zdroj: opojisteni.cz

Eurovalley - na cestě s Vámi vzhůru22.11.2019

Co nás reprezentuje? Čím se odlišujeme od davu? Jak vám, klientům, náš způsob práce představit? Ten náš pojišťovací obor působí na okolí tak složitě a není vždy jednoduché najít vhodná slova a popsat vše lidsky. A pro lidi.

 

Vzniká nový lídr pojistného trhu "Generali Česká pojišťovna"8.10.2019

Nová společnost Generali Česká pojišťovna vznikne k datu 21.12.2019. Po tomto datu budete moci sjednávat výhradně produkty z portfolia nové společnosti a veškerá dokumentace musí být již s údaji a designem nové společnosti. Prakticky to znamená, že po tomto datu nesmí vstoupit v platnost žádná smlouva společnosti Česká pojišťovna, Generali pojišťovna a Česká pojišťovna Zdraví. Z těchto důvodů bude v průběhu 4.Q. 2019 docházet k určitým úpravám ve sjednávání jednotlivých produktů. 

Autonehody v zahraničí a jejich řešení7.10.2019

Pojistnou událost v zahraničí zažila řada našich klientů, a to i v případě, kdy autonehodu na evropských či jiných silnicích nezavinili, škodu nakonec uhradili ze svého, nebo z havarijní pojistky, přestože díky povinnému ručení by nezaviněná nehoda neměla poškozeného stát nic.

Trendy v pojistných podvodech4.10.2019

Přijít si k penězům pojistným podvodem je značné riziko. Pojišťovny hlásí, že se jim daří odhalovat stále víc případů, v nichž jde mnohdy o vysoké částky. Loni detektivové pojišťoven rozkryli 10 325 podezřelých pojistných událostí a odhalili podvody v hodnotě dosahující téměř 1,3 miliardy korun.

Odškodnění v důsledku dopravní nehody26.9.2019

Výši odškodného za autonehodu často podceňujeme. Ve většině případů poškození mnohdy ani neví, na co mají nárok. Co vše je nám viník dopravní nehody povinen uhradit, přiblížíme na konkrétním případu, který společnost Eurovalley řešila:

Pojištění majetku a nastavení pojistných částek16.9.2019

Současná praxe ukazuje, že řada lidí, ale i firem v případě majetkové pojistné události tratí peníze kvůli podpojištění. Důvodem je raketový vzestup cen stavebních prací a také obecně stoupající cenová hladina, tedy důvody na straně ekonomického vývoje. Pokud k tomu přidáme staré pojistné smlouvy, u nichž od chvíle jejich uzavření nedošlo klientem ani jejich makléřem k aktualizaci hodnoty pojištěného majetku a úpravě pojistné částky, je taková pojistná ochrana více než nedostatečná a finanční náhrada za případnou škodu může být proti skutečnosti opravdu výrazně nižší.

Vstup pro klienty
zapomněl(a) jsem heslo