cz

POJIŠTĚNÍ MUNICIPALIT25.10.2022

Jsou vaše pojistné smlouvy aktuální?

Odpovídají dnešní legislativě a rostoucím cenám z důvodu inflace?

Možná potřebujete audit pojistných smluv, který díry v pojistné ochraně odhalí...

Užitečné rady vám prozradí specialista na pojištění měst a obcí Ing. Petr Čončka.

Nejčastější škody ve společnostech a jejich vzrůstající finanční náročnost19.10.2022

Hlavní škody vznikající v průmyslových podnicích jsou požáry, výbuchy a přírodní vlivy. Škody tak zároveň reflektují, jaká rizika jsou zásadní ve světě průmyslových podniků. Požár a s ním spojené případně následné výbuchy tvoří více než 20 % všech škod. Těsně v závěsu jsou přírodní katastrofy s celkových podílem 15 %. Další časté škody vznikají při nedostatečné údržbě či kolizích na pracovišti s 9 %. Velkou roli v žebříčku příčin škod tak hraje i lidský faktor.

Složitá situace pro podnikatele v oblasti pojištění pokračuje13.10.2022

Díky aktuálnímu dění ve světe se růst cen pojištění obecně nezastavuje. Například zastavení růstu cen majetkového pojištění je stále v nedohlednu. Jinak na tom nejsou ani další odvětví jako pojištění odpovědnosti, kybernetické pojištění, přepravní pojištění, stavební pojištění, případně pojištění aut. Což pro podnikatele může mít za následek navýšení nákladů na pojištění.

Eurovalley TV: Vrstvení rizik7.10.2022

V dalším díle naší série se obchodní ředitel Luděk Peter rozpovídal o problematice vrstvení rizik a vysvětlil v jakých případech je tento model pro klienta vhodné použít.

Podpojištění – dva možné pohledy5.10.2022

Stalo se Vám, že pojišťovna krátila pojistné plnění a důvodem bylo právě podpojištění? Výpočet pojistného plnění v případě podpojištění by měl být jednoduchou úlohou navíc postupující podle zákona. Ve skutečnosti však závisí na právním výkladu, který může být u každé pojišťovny odlišný.

Eurovalley TV: Problematika zajištění26.9.2022

V dalším díle naší Eurovalley TV se zabýváme problematikou zajištění. Jak celá věc funguje Vám představí náš obchodní ředitel Ing. Luděk Peter, MBA.

Pojištění profesní odpovědnosti12.9.2022

Pojištění profesní odpovědnosti slouží profesím pro jejichž výkon je potřeba mít speciální vzdělání, oprávnění, zkušenosti, případně profesím, kdy povinnost nahradit škodu či újmu je spojená s duševní činností.

Audit pojistných smluv – hledání úspory v oblasti pojištění31.8.2022

V souvislosti s aktuální situací, kdy míra inflace roste, ceny energií stoupají závratně nahoru a válka na Ukrajině přináší nespočet problému, jsou společnosti nuceny reorganizovat svůj rozpočet a hledat kde ušetřit. Velká úspora je realizovatelná právě na poli pojištění.

Pozor na kybernetická rizika22.8.2022

Ruská invaze na Ukrajinu otřásla i světem pojištění. Mimo jiné vede totiž ke zvýšení pravděpodobnosti kybernetických útoků a s tím ke zdražení sazeb pojištění a zmenšování rozsahu pojistné ochrany v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Pojištění požárů a živelních událostí9.8.2022

Nedávná událost požáru Národního parku v Českém Švýcarsku poukázala na nutnost dbát zvýšenou pozornost dřevinám a lesním porostům. V souvislosti s dlouhotrvajícím suchem a změnou klimatu, by zastupitelé měst a obcí měli vidět správné pojištění těchto ploch jako nezbytné.

12345678910 ...  17
Vstup pro klienty
zapomněl(a) jsem heslo