cz
Články z kategorie: Eurovalley TV

Eurovalley TV: Pojištění Nemocnic24.11.2021

V následujícím videu se zabýváme prevencí finančního krachu nemocnic. Mapujeme hlavní oblasti, kde mohou vzniknout nedozírné, až likvidační škody. Nároky poškozených pacientů, zastaralá medicínská technika či špatný stav budov a důsledky chybných rozhodnutí z nejvyšších míst.

Tématem pojištění nemocnic vás provede obchodní ředitel Ing. Luděk Peter, MBA.

Eurovalley TV: Audit pojistného krytí12.11.2021

Žádná smlouva není dokonalá a u pojištění to platí dvojnásob. Zatímco někteří platí zbytečně vysoké částky, ostatní nejsou dostatečně chráněni.

Audit stávajícího pojištění slouží nejen proto, abyste si byli jisti svou vlastní pojistnou ochranou, ale ukáže vám její nedostatky a jejich případná řešení.

V dalším z našich videí se dozvíte, jak audit probíhá a proč je dobré o něm uvažovat.

Eurovalley TV: Pojištění obcí2.11.2021

Starostové, jak je na tom vaše obec? Víte, jak staré pojistné smlouvy máte? Najde se ve vaší obci nemovitá památka? Máte ochranné složky vaší obce pojištěné správně?

Náš specialista v oblasti pojištění měst a obcí Ing. Petr Čončka má pro Vás v následujícím videu několik rad a tipů jak správně obec pojistit.

 

Eurovalley TV: Investorský model pojištění20.10.2021

Investorský model pojištění se primárně zabývá stavebně – montážní částí projektů, které si naší klienti chtějí zabezpečit.

Součástí investorského modelu je pojištění od A do Z, kde prvotní část a vstup do pojištění začíná s přípravou projektové dokumentace potažmo geodetickým průzkumem. Už v této fázi je potřeba, aby pojištění začalo fungovat a krylo veškeré záležitosti včetně zhotovitelské části a následně třeba i zkušební provoz.

Proč se Investorský model pojištění vyplatí a jak funguje? Zjistěte v našem videu.

Eurovalley TV: Problematika řízení rizik14.10.2021

Problematika řízení rizik zasahuje do všech oblastí chodu podniku.

Co se stane, když nastane nepředvídatelná událost a jaký to má dopad na výrobu potažmo na další části směrem ven z podniku?

Jak se dá s riziky pracovat se dozvíte v následujícím videu, kde vám problematiku představí náš obchodní ředitel.

1
Vstup pro klienty
zapomněl(a) jsem heslo