cz
Články z kategorie: Eurovalley TV

Pojištění měst a obcí29.11.2023

Starostové, jak je na tom vaše obec? Víte, jak staré pojistné smlouvy máte? Najde se ve vaší obci nemovitá památka? Máte ochranné složky vaší obce pojištěné správně?

Pojištění zdravotnických zařízení16.8.2023

V následujícím videu se zabýváme prevencí finančního krachu zdravotnických zařízení. Mapujeme hlavní oblasti, kde mohou vzniknout nedozírné, až likvidační škody. Nároky poškozených pacientů, zastaralá medicínská technika či špatný stav budov a důsledky chybných rozhodnutí z nejvyšších míst.

Problematika řízení rizik14.6.2023

Co se stane, když nastane nepředvídatelná událost a jaký to má dopad na výrobu potažmo na další části směrem ven z podniku?

Jak se dá pracovat s riziky se dozvíte v následujícím videu.

Obtížně pojistitelná rizika10.5.2023

Jak na obtížně pojistitelná rizika Vám představí v dalším videu obchodní ředitel Luděk Peter.

Odpovědnost zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli26.4.2023

Máte pojištěnou odpovědnost za škodu vůči vašemu zaměstnavateli? Náhrada škody může dosáhnout až 4,5 násobku vašeho měsíčního výdělku. Tomáš Fendrich pro Vás v krátkém videu zmiňuje všechny potřebné informace.

Administrace veřejných zakázek22.2.2023

Problematika veřejných zakázek je velkým tématem pro téměř každého zadavatele a způsobuje nejednu vrásku na čele všem kompetentním osobám. V případě, že nemáte potřebné pracovní síly k realizaci zadávacího řízení nebo potřebné zkušenosti, které zadávací řízení vyžaduje, obraťte se na nás. V následujícím videu Vám přiblížíme, jak naše služba administrace veřejných zakázek na klíč funguje.

Jak dobře pojistit investiční projekt a předejít sporům s dodavateli?15.2.2023

Nese rizika projektu generální dodavatel, nebo investor? Až s první škodou zjistíte, že pojistka generálního dodavatele byla nízká a pokryje pouze malou část nákladů. Jak potížím předcházet a kterých chyb se vyvarovat, aby projekt skončil úspěchem, a ne nezdarem vám představíme v následujícím videu.

Pojištění zdravotní péče cizinců23.11.2022

Pojištění zdravotní péče cizinců je produkt, který slouží k tomu, aby i občané zahraničních zemí dlouhodobě pobývající v České republice měli přístup k plné zdravotní péči. Typicky jde o zaměstnance zahraničních společností, kteří dlouhodobě pracují v České republice, ale zaměstnáni jsou u zahraničního subjektu. Nabízíme také pojištění zdravotní péče pro zahraniční studenty, kteří v České republice studují.

Jaké parametry by mělo pojištění splňovat a jak ho sjednat se dozvíte v krátkém videu, které připravil náš kolega Bc. Tomáš Fendrich.

POJIŠTĚNÍ MUNICIPALIT25.10.2022

Jsou vaše pojistné smlouvy aktuální?

Odpovídají dnešní legislativě a rostoucím cenám z důvodu inflace?

Možná potřebujete audit pojistných smluv, který díry v pojistné ochraně odhalí...

Užitečné rady vám prozradí specialista na pojištění měst a obcí Ing. Petr Čončka.

Eurovalley TV: Vrstvení rizik7.10.2022

V dalším díle naší série se obchodní ředitel Luděk Peter rozpovídal o problematice vrstvení rizik a vysvětlil v jakých případech je tento model pro klienta vhodné použít.

Vstup pro klienty
zapomněl(a) jsem heslo