cz
Články z kategorie: Eurovalley TV

Administrace veřejných zakázek22.2.2023

Problematika veřejných zakázek je velkým tématem pro téměř každého zadavatele a způsobuje nejednu vrásku na čele všem kompetentním osobám. V případě, že nemáte potřebné pracovní síly k realizaci zadávacího řízení nebo potřebné zkušenosti, které zadávací řízení vyžaduje, obraťte se na nás. V následujícím videu Vám přiblížíme, jak naše služba administrace veřejných zakázek na klíč funguje.

Jak dobře pojistit investiční projekt a předejít sporům s dodavateli?15.2.2023

Nese rizika projektu generální dodavatel, nebo investor? Až s první škodou zjistíte, že pojistka generálního dodavatele byla nízká a pokryje pouze malou část nákladů. Jak potížím předcházet a kterých chyb se vyvarovat, aby projekt skončil úspěchem, a ne nezdarem vám představíme v následujícím videu.

Pojištění zdravotní péče cizinců23.11.2022

Pojištění zdravotní péče cizinců je produkt, který slouží k tomu, aby i občané zahraničních zemí dlouhodobě pobývající v České republice měli přístup k plné zdravotní péči. Typicky jde o zaměstnance zahraničních společností, kteří dlouhodobě pracují v České republice, ale zaměstnáni jsou u zahraničního subjektu. Nabízíme také pojištění zdravotní péče pro zahraniční studenty, kteří v České republice studují.

Jaké parametry by mělo pojištění splňovat a jak ho sjednat se dozvíte v krátkém videu, které připravil náš kolega Bc. Tomáš Fendrich.

POJIŠTĚNÍ MUNICIPALIT25.10.2022

Jsou vaše pojistné smlouvy aktuální?

Odpovídají dnešní legislativě a rostoucím cenám z důvodu inflace?

Možná potřebujete audit pojistných smluv, který díry v pojistné ochraně odhalí...

Užitečné rady vám prozradí specialista na pojištění měst a obcí Ing. Petr Čončka.

Eurovalley TV: Vrstvení rizik7.10.2022

V dalším díle naší série se obchodní ředitel Luděk Peter rozpovídal o problematice vrstvení rizik a vysvětlil v jakých případech je tento model pro klienta vhodné použít.

Eurovalley TV: Problematika zajištění26.9.2022

V dalším díle naší Eurovalley TV se zabýváme problematikou zajištění. Jak celá věc funguje Vám představí náš obchodní ředitel Ing. Luděk Peter, MBA.

Pojištění vozidel - asistenční služby27.7.2022

Jakou si vybrat asistenční službu? Stačí Vám základní verze služeb nebo naopak potřebujete pro své potřeby služby rozšířené?  To se dozvíte v dalším dílu o pojištění vozidel.

Eurovalley TV: Flotilové pojištění vozidel19.7.2022

Pokračování naší série. Tentokrát rady a tipy z oblasti flotilového pojištění vozidel.

 

Eurovalley TV: Pojištění vozidel8.6.2022

Co je to nejdůležitější při pojištění vozidla?

Rozhodujícím faktorem by totiž neměla být jen cena…

Pojištění vozidel Vám představí Key Account Manager Lenka Němcová.

Eurovalley TV: Exportéři 3/3 - Společná havárie11.5.2022

Institut společné havárie. Co to znamená a jak to funguje vysvětluje v posledním dílu o pojištění přepravy Key Account Manager, Mgr. Jakub Tuček.

Vstup pro klienty
zapomněl(a) jsem heslo