cz
Články z kategorie: Eurovalley

OK HOLDING Bulletin 03/20206.7.2020

OK HOLDING Bulletin 03/2020

Zdroj: okgroup.cz

Dotace na výrobu ochrany proti Covid 1921.4.2020

Firmy i dočasně zaměřené na výrobu nebo likvidaci ochranných prostředků proti Covid-19 mají nárok na dotace. Napište nám, dotaci Vám zajistíme a zprocesujeme.

Digitalizace v reálné praxi Eurovalley2.4.2020

vzhledem k nařízením Úřadu vlády České republiky vydaných v souvislosti s nákazou Covid-19 došlo k omezení pohybu osob a tím i vzájemnému setkávání obchodníků s klienty. To přináší potíže nejen v oblasti komunikační, kterou máme úspěšně pokrytou platformou pro tele- a videokonference, ale i validaci různých typů dokumentů, kdy není možné od klienta získat obligátní podpis a razítko.

V Eurovalley jsme si uvedeného omezení dobře vědomi a podnikli jsme k tomu příslušné kroky. V rámci OK HOLDING jsme zřídili vlastní Klientskou registrační autoritu (KRA). Od dnešního dne tedy můžeme vydávat kvalifikované certifikáty umožňující elektronické podepisování dokumentace a další využití zmíněné níže. Certifikáty je možné vydávat pro klienty i vázané zástupce.

OK HOLDING Bulletin 02/20201.4.2020

OK HOLDING Bulletin 02/2020

Zdroj: okgroup.cz

Eurovalley Business Continuity Planning (BCP)24.3.2020

Krizové situace, jako kybernetické útoky, legislativní změny, epidemie nebo jiné přírodní katastrofy mohou velmi zásadně ohrozit chod společnosti, v některých případech nenávratně. Eurovalley risk consulting se zaměřuje na řešení těchto problémů. Dnes díky Koronaviru můžete otestovat připravenost Vaší společnosti na krizi globálního rozsahu.

Fungování Eurovalley v současné situaci Koronaviru a onemocnění Covid 1923.3.2020

Společnost Eurovalley je jedna z mála společností, která nepřerušila provoz na žádné ze svých poboček a nadále poskytuje zcela plnohodnotný provoz se všemi zaměstnanci. Naši zákazníci a obchodní partneři, díky naší precizní přípravě krizového plánování nepoznají rozdíl mezi standardním fungováním a současným výjimečným stavem. V provozu máme všechny naše pobočky, a to v Ostravě, Zlíně, Praze, Brně a také v Bučovicích, naši zákazníci mohou využívat plnohodnotný servis včetně pobočkového zastoupení a nemusí se obávat přerušení provozu na naší straně.

Eurovalley pokračuje...20.3.2020

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

i v této nelehké době se snažíme zabezpečit fungování společnosti Eurovalley tak, aby nebyly postiženy žádné námi poskytované služby.

Pojištění Slovanské epopeje4.2.2020

Převoz Slovanské epopeje do Moravského Krumlova má o jeden zádrhel méně. Pojištění díla, které je nezbytnou podmínkou převozu, je v těchto dnech již uzavřeno a nebrání tak dalšímu postupu. Jaký byl proces přípravy pojištění jsme se ptali obchodního ředitele Eurovalley s.r.o. pana Luďka Petera.

OK HOLDING Bulletin 01/202020.1.2020

OK HOLDING Bulletin 01/2020

Zdroj: okgroup.cz

Soutěž krásy: Které firmy mají nejlepší aplikace pro poradce?4.12.2019

Aplikace OK HOLDING, kterou prezentovali naši kolegové z OK KLIENT se stala vítězem dalšího kola Soutěže krásy.
Bylo prezentováno šest zajímavých aplikací, které mají za cíl usnadnit práci finančním poradcům.

Zdroj: poradci-sobe.cz
Vstup pro klienty
zapomněl(a) jsem heslo