cz

Dotace na výrobu ochrany proti Covid 19

Firmy i dočasně zaměřené na výrobu nebo likvidaci ochranných prostředků proti Covid-19 mají nárok na dotace. Napište nám, dotaci Vám zajistíme a zprocesujeme.

Ministerstvo průmyslu a obchodu nově vydalo otevřenou XII. výzvu z programu Technologie. Ta má podpořit podnikatelské činnosti, které jsou zaměřené na výrobu zdravotnických prostředků a prostředků osobní ochrany nebo na likvidaci infekčního odpadu v boji proti koronaviru.

Malé a střední podniky, které se zabývají výrobou nebo likvidací ochranných pomůcek, mohou nově do 29.4.2020 požádat o dotaci až do výše 20 mil. Kč.


Jak velkou dotaci získáte?

Vyčleněno je 300 mil Kč, minimální výše dotace je 250 tis. Kč. Maximálně můžete získat 50 % z celkových způsobilých výdajů až do 20 mil. Kč.

Výrobu (likvidaci) kterých prostředků MPO podpoří?

  • ochranné/laboratorní/ambulantní rukavice
  • čepice, pláště, návleky, štíty, obleky, zástěry
  • dezinfekce, ventilátory, roušky, diagnostické soupravy, odsávací systémy
  • prostředky systémově zabraňující šíření onemocnění a další

Přesný seznam prostředků, díky kterým máte nárok na dotaci naleznete zde: https://www.mpo.cz/assets/cz/podnikani/dotace-a-podpora-podnikani/oppik-2014-2020/vyzvy-op-pik-2020/2020/4/Priloha-c-3_Seznam-prostredku.pdf

 

Jak získat dotaci?

Příjem žádostí bude jednokolový od 27. 4. do 29.5.
Pro pomoc s jejich realizací můžete kontaktovat Luďka Petera na lp@eurovalley.cz

 

 

Neváhejte a napište ještě dnes. 

Luděk Peter

Obchodní ředitel

V oblasti pojištění pracuje od roku 1996. Začínal jako rizikový inženýr chemicko-technologické firmy. Poté zahájil kariéru ve společnosti MARSH a postupně se vypracoval až na obchodního ředitele pro ČR. Od roku 2016 působí ve společnosti Eurovalley, kde má na starosti obchodní strategii a rozvoj.

Vstup pro klienty
zapomněl(a) jsem heslo